BAKIM

Manikür – Pedikür

Medikal Manikür – Pedikür : Tırnakların , el ve ayakların ihtiyaçlarına göre klasik manikür pedikürün yetersiz  kaldığı yerde çeşitli materyaller kullanılarak yapılan , topuk sertleşmeleri , batık , nasır ve tırnak mantarını kapsayan çalışmalardır .

Depilasyon (Ağda)

Kaş Dizayn ve Boyama

Cilt Bakımı (Mini) : Her cildin yapısı farklı olduğundan ihtiyaçlarıda farklıdır . Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek , cildi tanıyabilmek , cilt ihtiyacına uygun ürün ve metaryel seçebilmek için yaptığımız bakım türüdür . Genel hedef cildi temizlemek ve hemen hemen her cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak.

Leke Bakımı : 2 çeşit leke bakımı uygulamaktayız . Bunlar kimyasal peeling ve dermapen işlemleridir . Her iki bakımıda kış aylarında seanslar halinde uygulamasını yapmaktayız . Güneş ışınlarına karşı aşırı hassasiyet uyandırdığı için ilkbahar-yaz aylarında uygulaması yapılmamaktadır .

Kimyasal Peeling  : Cilt yüzeyinde kontrollü yara oluşturma işlemi diyebiliriz . Tüm yüze veya vücudun belli bölgelerindeki lekeler için  rahalıkla uygulama yapılıyor . Soyma işlemini meyve asitlerinden hazırlanmış ilaçlarla gerçekleştirip cildin ihtiyaçlarına göre hazırladığım özel kokteyllerle tedaviyi destekliyoruz . Cilde  ihtiyacı olan nemi kazandırmak, lekelerin rengini açmak hatta yok etmek , gözenekleri sıkılaştırmak , cilt tonunu düzenlemek için yapılan sonuçları güzel olan başarılı bi tedavi yöntemidir .

Dermapen : Cildin üst tabakası epidermise zarar vermeden , soymadan , tahriş etmeden uygulanan bir yöntemdir . İnce çizgilerin azalması , akne ve diğer lekelerin azalması , gözeneklerin sıkılaşması , kolajen dokunun gelişmesini sağlar . Yüz , el ve boyun bölgelerine rahatlıkla uygulama yapılmaktadır .